UAB Šukuosenų studija organizuoja plataus profilio kirpėjų mokymus. Džiaugiamės, kad per 7 mūsų gyvavimo metus Šukuosenų studiją baigė daugiau nei pusė tūkstančio mokinių. Esame įsitikinę, kad tik nuoširdus, nuoseklus, sąžiningas darbas duoda puikius rezultatus .

Misija – sudominti, įkvėpti, būsimus kirpėjus, atskleisti jų kūrybines galias, kad jie drąsiai, visapusiškai pasiruošę pasinertų į mados pasaulį ir sėkmingai įsitvirtintų profesinėje veikloje.

Mūsų išskirtinumas:

  • Susistemintas, nuolat atnaujinamas teorinės medžiagos vadovėlis (jokių diktantų rašymo)
  • Maksimaliai efektyvus teorinių žinių įsisavinimas (teorijos metu naudojama vaizdinė medžiaga, teorija apjungiama su praktika)
  • Individuali kirpėjo darbo vieta (maksimalus laiko išnaudojimas)
  • Profesionalūs meistrai turintys ilgametę darbo patirtį (mokymosi eigoje dėsto ne vienas meistras)
  • Maloni aplinka, profesionalūs įrankiai, pažangi plaukų kosmetika (viskas suteikiama)
  • Dovana startinis kirpėjo rinkinys (jokių papildomų išlaidų dėl įrankių)
  • Daug praktikos (įtvirtinami ne tik tehniniai pagrindai, bet ir bendravimo menas)
  • Papildomi seminarai (plaukų priauginimo, techniniai kosmetikos seminarai, įrankių ir irangos pažintiniai mokymai)

Vadovė Vilma,

“.. Sveiki, noriu Jus pakviesti mokytis kirpėjo meno. Tai įdomi, perspektyvi bei skatinanti kūrybiškumą specialybė. Daugelį darbo metų kirpėjos amatas man teikė džiaugsmo ir neleido stovėti vietoje. Nuolatinis domėjimasis naujausiomis madų tendencijomis, stiliais, dalyvavimas seminaruose, bei nuolatinis darbas su klientais suteikė neįkainojamos patirties. Ilgainiui dirbant kirpėja atsirado troškimas perteikti žinias kitiems. Siekdama tai įgyvendinti baigiau Vilniaus pedagoginį universitetą ir įkūriau Šukuosenų studiją. Labai didžiuojuosi , kad pavyko suburti kirpėjų profesionalų komandą .Šiandien Šukuosenų studijos mokiniams savo ilgametę patirtį perduoda 8 profesionalūs meistrai. Tik kolektyvinio darbo dėka pavyko ištobulinti mokymo procesą , kuris trumpina mokymosi laiką ir garantuoja geriausius rezultatus.

Tad kviečiu ir Jus papildyti grožio specialistų gretas. ..“